فقدان پایه یازدهم در سال تحصیلی آینده

فقدان پایه یازدهم در سال تحصیلی آینده

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: به دلیل نبود پایه ی یازدهم دبیران این مقطع در پایه دهم تدریس خواهند کرد.

 ایشان خاطر نشان کردند: برای سال آینده کمبود دبیر نخواهیم داشت و در سال آینده شاهد حضور اولین فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیز پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در مدارس خواهیم بود.

جناب آقای علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت نیروی انسانی دوره متوسطه اظهار داشتند: درخصوص امر سازماندهی نیروی انسانی در مقطع متوسط دهم و یازدهم در سال تحصیلی جاری مشکلی نخواهیم داشت:اما با توجه به نبود پایه یازدهم دبیران این مقطع ازاد می باشند و در پایه دهم به تدریس مشغول خواهند شد.

همچنین ایشان تصریح کردند: در سال آینده شاهد حضور اولین فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیز پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در مدارس خواهیم بود و برای سال آینده کمبود دبیر نخواهیم داشت.

اقای زرافشان به موضوع جذب 13 هزار نفر در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان اشاره داشتند و افزودند: این دانشگاه مانند سال‌های دیگر، دانشجو معلم جذب خواهد کرد و با توجه به این موضوع که این دانشجویان از شروع تحصیل به استخدام آموزش و پرورش در خواهند آمد، ردیف بودجه آن برای سال آینده پیش‌بینی شده است.

با توجه به روند اجرای نظام «۳ـ۳ـ۶» و اینکه در دوره ابتدایی، ۵ پابه به ۶ پایه تبدیل شد، در اولین سال اجرای طرح وقتی دانش‌آموزان از پایه پنجم به پایه ششم رفتند، پایه اول راهنمایی خالی ماند و سال بعد که دانش‌آموزان به پایه اول راهنمایی(پایه اول دوره متوسطه اول) رفتند، پایه دوم راهنمایی(پایه دوم متوسطه اول) خالی ماند و این روند تا پایه دوازدهم ادامه دارد؛ امسال نیز پایه دهم خالی بود.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در خصوص آخرین وضعیت ایمیل دانش‌آموزی نیزخاطر نشان کردند: با وزارت ارتباطات پیگیری‌های لازم پیرامون زیر ساخت‌های ارتباطی مطلوب انجام شده است تا ایمیل دانش‌آموزی قابلیت‌های ایمیل‌های موجود را داشته باشد.

همچین ایشان درادامه اظهار داشتند: در گذشته در شبکه اینترنت ملی مشکل ظرفیت وجود داشته اما این موضوع رفع شده است و در حال حاضر در تلاش هستیم قابلیت‌های ایمیل دانش‌آموزی را بهبود بخشیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...