بستر مناسب تحصیل جوانان با حذف کنکور

بستر مناسب تحصیل جوانان با حذف کنکور

رئیس دانشگاه آزاد ایلام حذف کنکور را محیا کننده بستر مناسب برای ادامه تحصیل جوانان قلمداد کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی این بستر را برای علاقه‌مندان به تداوم تحصیل مهیا نموده است.

شهریار عباسی، رئیس دانشگاه آزاد ایلام در دیدار با پرسنل معاونت آموزش این واحد، پذیرش دانشجو بدون کنکور را در تمامی واحدهای دانشگاه آزاداسلامی در راستای تحقق اهداف و آرمان های روبه رشد دانشگاه آزاد دانست و بیان نمود: این واحد دانشگاهی یکی از مجهزترین واحدهای آموزش عالی در استان ایلام می باشد که هم اکنون عرصه‌های جدید پیشرفت را در جهت اهداف سند توسعه آموزش عالی در حوزه تحصیلات تکمیلی و دکتری تجربه می‌نماید.

وی به امکانات مناسب رفاهی، پژوهشی، آزمایشگاهی و ورزشی که در این واحد دانشگاهی وجود دارد، تاکید نمود و گفت: واحد ایلام با برخورداری از آزمایشگاه ها، برخورداری از خوابگاه های دانشجویی، کارگاه و سایت های رایانه ای مجهز، کتابخانه های مرکزی، استفاده از فضاهای ورزشی متنوع، بهره مندی از اساتید مجرب و برخورداری از فضاهای آموزشی در خدمت دانشجویان می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد ایلام بر این مطلب که حذف کنکور بستر مناسبی برای ادامه تحصیل جوانان فراهم می کند تاکید کرد و گفت: دانشگاه آزاد این بستر را برای علاقه مندان به تداوم تحصیل مهیا کرده است.

منصور احمدی، معاون آموزشی واحد ایلام گفت: دانشگاه آزاد واحد ایلام به منظور توسعه آموزش عالی و تربیت نیروی کارآمد در بهمن ماه ۹۴ در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در بیش از شصت رشته تحصیلی بدون آزمون دانشجو می پذیرد، اکثر رشته های دایر در این واحد دانشگاهی کاربردی و در راستای توسعه استان می باشند.

معاون آموزشی واحد ایلام در ادامه سخنان خویش به شرایط تحصیل داوطلبین در مقاطع مختلف اشاره نمود و گفت: علاقمندان می توانند در مقطع کارشناسی پیوسته با ارائه مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نظام قدیم و همچنین کارشناسی ناپیوسته با ارائه مدرک کاردانی اقدام به سایت دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org و برای ثبت نام اقدام نمایند.

وی در خاتمه افزود: داوطلبین از پنجم بهمن می توانند جهت ثبت نام حضوری به واحد ایلام مراجعه نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...