ثبت نام کنکور سراسری از ۱۹بهمن

ثبت نام کنکور سراسری از ۱۹بهمن

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از شروع ثبت نام آزمون سراسری ۹۵ از روز دوشنبه ۱۹ بهمن ماه ۹۴ خبر داد و بیان داشت: دفترچه راهنمای ثبت نام از روز یکشنبه ۱۸ بهمن بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و قابل مشاهده می باشد.

حسین توکلی افزود: آزمون سراسری سال ۹۵ به منظور پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، نیمه حضوری، مجازی و پردیس های خودگردان و همچنین کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد برگزار می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اضافه نمود: دفترچه راهنمای ثبت نام به همراه اطلاعیه تکمیلی سازمان سنجش از روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل رویت است.

همچنین ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۹۵ از روز دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش sanjesh.org آغاز می شود و در روز چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه خاتمه می یابد.

توکلی خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که هر داوطلب برای ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۵ در مهلت تعیین شده ضمن مطالعه دفترچه راهنما و اطلاعیه های مربوط نسبت به ثبت نام اقدام نماید.

مشاور عالی سازمان سنجش در خاتمه افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون سراسری سال ۹۵ در صبح و بعد از ظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ تیرماه ۹۵ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...