عدم تعطیلی پردیس‌های دانشگاهی

عدم تعطیلی پردیس‌های دانشگاهی

پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت دانشگاه ها در پردیس ها فلسفه ایجاد این مراکز است.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: طرح ساماندهی پردیس های دانشگاهی در وزارت علوم در دست تدوین است اما دلیلی بر تعطیلی پردیس های دانشگاهی نیست و به هیچ وجه تعطیلی پردیس های دانشگاهی مد نظر نمی باشد.

مجتبی شریعتی نیاسر همچنین گفت: پردیس های دانشگاهی قرار است ساماندهی شوند که این ساماندهی با محوریت بر پایه ارائه خدمات به دانشجویان انجام می گیرد.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اضافه کرد: وضعیت ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویانی که در پردیس های دانشگاهی تحصیل می کنند براساس این طرح مشخص خواهد شد.

وی تصریح نمود: طبق قانون پردیس های دانشگاه ها یک مجموعه جدا بشمار می روند و با توجه به محدودیت های پیش رو، دانشگاه ها قادر به واگذاری بخشی از امکانات خود به این مراکز نمی باشند، بنابراین دانشجویانی که در این مراکز مشغول به تحصیل هستند از امکانات کمتری برخوردار می شوند و کمبود امکانات در پردیس های دانشگاهی بر کیفیت آموزشی تاثیر خواهد داشت، بنابراین هدف وزارت علوم از طرح ساماندهی پردیس های دانشگاهی، سازمان یافته شدن فعالیت پردیس ها می باشد.

معاون آموزشی وزارت علوم در خاتمه افزود: فلسفه وجودی پردیس ها پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت دانشگاه ها با تکیه بر دریافت شهریه می باشد که این روند ادامه خواهد داشت.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...