تاسیس پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم

تاسیس پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم

پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم راه اندازی شد.

با امضا تفاهم نامه بین دانشگاه پیام نور استان قم و پارک علم و فناوری استان قم، دفتر پارک و فناوری در این دانشگاه راه‌اندازی گردید.

آقای محمدعلی قره ریاست دانشگاه پیام نور در جلسه انعقاد تفاهم نامه بین پارک علم و فناوری و دانشگاه پیام نور قم، با ابراز خوشحالی از تعامل میان این دو نهاد علمی افزود: موفقیت در سایه تلاش و پشتکار تحقق خواهد یافت و در جهت کسب موفقیت باید مسیر را هموار کرد.

ایشان خاطر نشان کردند: انسان‎های موفق به بهترین نحو نسبت به وظایف خود تلاش خواهند کرد زیرا که آثار بسیاری از کارها و تلاش‌ها ماندگار است و باید بهترین نتیجه و ثمر را به دست آورد.

آقای قره اظهار داشت : امید خواهد بود راه‎اندازی این دفتر در دانشگاه پیام نور بتواند ظرفیتی ارزشمند در اختیار ایده‎های علمی و فناوری جوانان دانشجو فراهم  آورد و به خروجی خوبی دست پیدا کنیم.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قم سپس با گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر اظهار داشت: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایجاد همدلی و وحدت میان مردم بود این همدلی می‌تواند راه گشای توسعه گردد.

ایشان در ادامه سخنانش اضافه نمود: اگر وحدت و انسجام میان نهادهای مختلف علمی صورت گردد می‌توان علوم دانشگاهی را در مسیر تجاری سازی و کارآفرینی قرار دهیم، بی‌شک انعقاد این قرار می‌تواند در ظهور و بروز استعدادهای علمی، کاربردی سازی و تجاری سازی فناوری موثر گردد.

آقای حمیدرضا شوشتری رئیس مراکز رشد پارک و فناوری استان قم با تشریح این انعقادنامه افزود: در قالب این تفاهم نامه باید یک سری همکاری‎های مشترک میان دانشگاه پیام نور و پارک علم و فناوری شکل گردد تا در تولید علم و فناوری در حمایت از ایده‎ها از علم و فناوری ثروت به تولید ثروت پرداخت.

ایشان عنوان کرد: از طریق تفاهم نامه‎ها ارتباط تنگاتنگی میان دانشگاه‎ها و صنایع ایجاد کردیم تا در حمایت از تجاری‎سازی طرح‎های فناوری بتوان ایده‎های دانشجویان و اعضای هیات علمی را به تجاری سازی و ثروت برسانیم در این خصوص مراکز رشد از این ایده‎ها حمایت کرده تا خط تولید و صنعتی راه‎اندازی گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...