تاسیس پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم

تاسیس پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم

پارک علم و فناوری در دانشگاه پیام نور قم راه اندازی شد.

با امضا تفاهم نامه بین دانشگاه پیام نور استان قم و پارک علم و فناوری استان قم، دفتر پارک و فناوری در این دانشگاه راه‌اندازی گردید.

آقای محمدعلی قره ریاست دانشگاه پیام نور در جلسه انعقاد تفاهم نامه بین پارک علم و فناوری و دانشگاه پیام نور قم، با ابراز خوشحالی از تعامل میان این دو نهاد علمی افزود: موفقیت در سایه تلاش و پشتکار تحقق خواهد یافت و در جهت کسب موفقیت باید مسیر را هموار کرد.

ایشان خاطر نشان کردند: انسان‎های موفق به بهترین نحو نسبت به وظایف خود تلاش خواهند کرد زیرا که آثار بسیاری از کارها و تلاش‌ها ماندگار است و باید بهترین نتیجه و ثمر را به دست آورد.

آقای قره اظهار داشت : امید خواهد بود راه‎اندازی این دفتر در دانشگاه پیام نور بتواند ظرفیتی ارزشمند در اختیار ایده‎های علمی و فناوری جوانان دانشجو فراهم  آورد و به خروجی خوبی دست پیدا کنیم.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قم سپس با گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر اظهار داشت: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایجاد همدلی و وحدت میان مردم بود این همدلی می‌تواند راه گشای توسعه گردد.

ایشان در ادامه سخنانش اضافه نمود: اگر وحدت و انسجام میان نهادهای مختلف علمی صورت گردد می‌توان علوم دانشگاهی را در مسیر تجاری سازی و کارآفرینی قرار دهیم، بی‌شک انعقاد این قرار می‌تواند در ظهور و بروز استعدادهای علمی، کاربردی سازی و تجاری سازی فناوری موثر گردد.

آقای حمیدرضا شوشتری رئیس مراکز رشد پارک و فناوری استان قم با تشریح این انعقادنامه افزود: در قالب این تفاهم نامه باید یک سری همکاری‎های مشترک میان دانشگاه پیام نور و پارک علم و فناوری شکل گردد تا در تولید علم و فناوری در حمایت از ایده‎ها از علم و فناوری ثروت به تولید ثروت پرداخت.

ایشان عنوان کرد: از طریق تفاهم نامه‎ها ارتباط تنگاتنگی میان دانشگاه‎ها و صنایع ایجاد کردیم تا در حمایت از تجاری‎سازی طرح‎های فناوری بتوان ایده‎های دانشجویان و اعضای هیات علمی را به تجاری سازی و ثروت برسانیم در این خصوص مراکز رشد از این ایده‎ها حمایت کرده تا خط تولید و صنعتی راه‎اندازی گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...