اعلام ضوابط پذیرش دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام ضوابط پذیرش دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار نمود: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی از عصر امروز (چهارشنبه ۱۴ بهمن)‌ آغاز می‌گردد و داوطلبان باید با مطالعه دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام اقدام به عمل آورند.

حسین توکلی بیان داشت:‌ به اطلاع تمام متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن سال 1394 رسانده می شود که ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش این دوره از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از امروز (چهارشنبه 14 بهمن) آغاز شده و سه‌شنبه 20 بهمن پایان می‌پذیرد.

حسین توکلی اضافه نمود:‌ تمام داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در دوره کاردانی دانشگاه جامع که دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشند، می‌توانند در پذیرش این دوره ثبت‌نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش درخصوص شرایط ثبت‌نام اظهار داشت:‌ داوطلبان باید تک تک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهند: 1) مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش، 2) دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق سایت سازمان (دفترچه همزمان با ثبت‌نام از عصر امروز قابل دسترسی است)،‌ 3) پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی.

داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 150 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت‌نام و آماده کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام اقدام فرمایند.

لازم به ذکر است، داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش و آشنایی با تمام شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدامات لازم را برای ثبت‌نام به عمل آورند.

همچنین گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می پذیرد، بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی لازم میباشد.

توکلی در پایان سخنانش اضافه نمود: داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگه دارند. همچنین داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را در این خصوص در ساعت اداری با شماره‌ تلفن‌ 42163 021 یا بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مطرح نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...