پرداخت تسهیلات به نخبگان

پرداخت تسهیلات به نخبگان

اعطای تسهیلات ۴۰ میلیون ریالی به دانشجویان برتر صورت می گیرد.

تسهیلات ۴۰ میلیون ریالی به دانشجویان برتر پرداخت می‌شود.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان قم اظهار نمود: در راستای اجرای طرح حمایت از دانشجویان بر‌تر تسهیلات ۴۰ میلیون ریالی در دستور کار بنیاد علمی نخبگان استان قم قرار گرفت.

محمد محمدرضایی در همایش تجلیل از نخبگان استان قم که در سالن همایش شهرداری برگزار شد، گفت: بنیاد نخبگان استان قم هم خود را در راستای حمایت از نخبگان استان به کار خواهد گرفت.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان قم بیان نمود: صندوق حمایت از پژوهشگران کشور برای حمایت از نخبگان اعتبارات مناسبی را در اختیار پژوهشگران قرار می‌دهد که در صورت پذیرش ایده‌ها و طرح‌های آنها، بودجه لازم به نخبگان گرامی تعلق می‌گیرد.

رئیس بنیاد ملی نخبگان قم در ادامه افزود: این مرکز از نخبگان استان یا به صورت مستقیم حمایت می‌کند و یا با معرفی آنان به دستگاه‌های دیگر بستر حمایت از پژوهشگران و نخبگان را فراهم می‌آورد.

همچنین جایزه‌های تحصیلی نیز به نخبگان مقاطع مختلف تحصیلی از سوی بنیاد نخیگان استان اهداء می‌گردد که آنان می‌توانند از این حمایت‌ها بهره مند شوند.

وی همچنین گفت: به منظور اجرای طرح حمایت از دانشجویان بر‌تر نیز تسهیلات ۴۰ میلیون ریالی در دستور کار بنیاد علمی نخبگان استان قم قرارگرفته است.

حمایت از نخبگان فرهنگی و هنری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نیز در این مراسم طی سخنانی بیان نمود: استان قم جایگاه و ظرفیت ویژه‌ای در عرصه‌های علمی، هنری و فرهنگی دارد که توجه ویژه‌ای به این استان را می طلبد، دستگاه‌های مختلف باید از نخبگان استان حمایت همه جانبه‌ای داشته باشند و زمینه رشد و تعالی استان و کشور را فراهم نمایند.

وی در نهایت افزود: از جمله برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان حمایت از نخبگان فرهنگی و هنری است، که خوشبختانه در این دولت عرصه‌های خوبی برای فعالیت فعالان و نخبگان عرصه فرهنگ و هنر ایجاد شده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...