آغاز ثبت نام وام شهریه برای دانشجویان دانشگاه پیام نور

آغاز ثبت نام وام شهریه برای دانشجویان دانشگاه پیام نور

ثبت نام وام شهریه برای دانشجویان پیام نور آغاز گردید.

ثبت نام این وام در حالی آغاز گردید که هفته گذشته دانشگاه پیام نور طی انعقاد قراردادی که با یکی از بانک ها انجام داد، به دانشجویان بدهکار خود وام تحصیلی اختصاص داد.

لازم به ذکر است که این وام به دانشجویانی که بدهی خود را تسویه کرده اند، تعلق می گیرد؛ سقف وام دانشجویان در مقطع کارشناسی هفت میلیون ریال و در مقطع کارشناسی ارشد بیست میلیون ریال خواهد بود.

در اعلامیه سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور، شرایط اخذ وام دانشجویی پیام نور به شرح زیر اعلام گردیده است؛

الف - اخذ وام برای کلیه دانشجویان (به جز مقطع دکتری) و دارای انتخاب واحد در نیمسال جاری مقدور می باشد (در راستای ارائه تسهیلات در پرداخت شهریه متغیر). لازم به ذکر است که امکان اخذ وام شهریه صرفا برای دانشجویانی که بدهی قبلی و شهریه ثابت خود را پرداخت نموده اند فعال می باشد.

ب - از صحت اطلاعات شخصی در پردازش “تکمیل و تایید و اطلاعات شخصی دانشجو” در سیستم گلستان پیام نور اطمینان حاصل فرمایید. در صورت عدم صحت اطلاعات (ازجمله اطلاعات شخصی، تلفن همراه و پست الکترونیک) با توجه به عدم امکان ارتباط و اطلاع رسانی به موقع، ثبت وام شما تایید نخواهد گردید. (راهنمای تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو)

ج - سقف وام دانشجویان در مقطع کارشناسی هفت میلیون ریال و در مقطع کارشناسی ارشد بیست میلیون ریال میباشد. امکان دریافت کل مبلغ بدهی شهریه متغیر شما تا سقف مبلغ فوق به عنوان وام در این سامانه اماکن پذیر می باشد. لذا در صورت تمایل به اخذ وام با مبلغ پایین تر بایستی نخست، با مراجعه به سامانه دانشگاهی گلستان نسبت به پرداخت آن میزان از شهریه خود که قادر به پرداخت می باشید اقدام نموده و سپس با مراجعه مجدد به سامانه اخذ وام نسبت به ثبت تقاضای وام دانشجویی اقدام نمایید.

د - چنانچه شهریه متغیر دانشجو از میزان سقف وام بیشتر باشد دانشجو موظف است تا قبل از شروع حذف و اضافه نسبت به پرداخت میزان تفاوت بدهی خود اقدام نماید.

ه - دریافت این وام نیاز به ضامن ندارد و مهلت باز پرداخت آن توسط دانشجویان تا پایان ترم می باشد.

و - این وام فقط به دانشجویان فاقد بدهی که شهریه ثابت خود را در ترم جاری پرداخت نموده اند تعلق می گیرد.

ز - کارمزد وام مذکور سالانه فقط ۴ درصد بوده که طبیعتا” متناسب با تعداد ماه های تقسیط کاهش می یابد برای نمونه اگر مبلغ وام در ۳ قسط تقسیط شود فقط ۱ درصد کارمزد به آن تعلق خواهد گرفت . به بیان بهتراگر دانشجو سقف ۸ میلیون ریال را تقاضا نموده و در ۳ قسط بازپرداخت نماید میزان کارمزدی که در طی آن ترم پرداخت می نماید تنها ۸۰۰۰ تومان خواهد بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...