آغاز ثبت ­نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه­ها از امروز

آغاز ثبت ­نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه­ها از امروز

آغاز ثبت­نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته  و دکتری تخصصی دانشگاه­ها از امروز شانزدهم آذرماه تا 22 ام آذرماه در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org امکانپذیر است. پرداخت هزینه ثبت نام برای شرکت در آزمون­ها به صورت اینترنتی است و داوطلبان به کمک کارت­های عضو شتاب با پرداخت 30 هزار تومان به عنوان هزینه ثبت نام فرایند ثبت­نام خود را انجام دهند.

این آزمون در روزهای شانزدهم و هفدهم اردیبهشت­ ماه سال 95 برگزار می­شود.

ثبت­نام داوطلبان بدون آزمون و با آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد نیز از امروز 16 آذرماه شروع می­شود. رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، مجتبی علوی فاضل اعلام کرد داوطلبان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد با داشتن شرایط لازم اعلام شده در دفترچه می­توانند در دوره­های مختلف آن مقطع ثبت نام کرده و هیچ محدودیتی ندارند. در واقع داوطلبان می­توانند به طور همزمان در دوره­های با آزمون و بدون آزمونن در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته ثبت­نام کنند.

وی افزودد که داوطلبان می­توانند بدون در نظر گرفتن رشته کارشناسی خود می­توانند تا 100 رشته انتخاب کنند. وی در رابطه با داوطلبان گروه پزشکی و شرکت کنندگان بدون آزمون کارشناسی ارشد  با رعایت شرط تجانس و سایر شرایط ذکر شده در دفترچه می­توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

وی افزود که آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد در روزهای ششم تا هشتم خردادماه سال 95 و دکتری تخصصی در نهم بهمن ­ماه سال 94 برگزار می­شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.


"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...