آغاز ثبت ­نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه­ها از امروز

آغاز ثبت ­نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه­ها از امروز

آغاز ثبت­نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته  و دکتری تخصصی دانشگاه­ها از امروز شانزدهم آذرماه تا 22 ام آذرماه در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org امکانپذیر است. پرداخت هزینه ثبت نام برای شرکت در آزمون­ها به صورت اینترنتی است و داوطلبان به کمک کارت­های عضو شتاب با پرداخت 30 هزار تومان به عنوان هزینه ثبت نام فرایند ثبت­نام خود را انجام دهند.

این آزمون در روزهای شانزدهم و هفدهم اردیبهشت­ ماه سال 95 برگزار می­شود.

ثبت­نام داوطلبان بدون آزمون و با آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد نیز از امروز 16 آذرماه شروع می­شود. رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، مجتبی علوی فاضل اعلام کرد داوطلبان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد با داشتن شرایط لازم اعلام شده در دفترچه می­توانند در دوره­های مختلف آن مقطع ثبت نام کرده و هیچ محدودیتی ندارند. در واقع داوطلبان می­توانند به طور همزمان در دوره­های با آزمون و بدون آزمونن در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته ثبت­نام کنند.

وی افزودد که داوطلبان می­توانند بدون در نظر گرفتن رشته کارشناسی خود می­توانند تا 100 رشته انتخاب کنند. وی در رابطه با داوطلبان گروه پزشکی و شرکت کنندگان بدون آزمون کارشناسی ارشد  با رعایت شرط تجانس و سایر شرایط ذکر شده در دفترچه می­توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

وی افزود که آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد در روزهای ششم تا هشتم خردادماه سال 95 و دکتری تخصصی در نهم بهمن ­ماه سال 94 برگزار می­شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.


"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...