همکاری وزارت صنعت و معدن با دانشگاه پیام نور

همکاری وزارت صنعت و معدن با دانشگاه پیام نور

 دانشگاه پیام نور و وزارت صنعت باهم همکاری می نمایند.

تفاهم نامه ای بین رئیس دانشگاه پیام نور و معاون پژوهشی وزارت صنعت، معدن و تجارت، امروز در محل معاونت پژوهشی این وزارتخانه منعقد گردید.

برطبق تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت صنعت و دانشگاه پیام نور، قرار است وزارت صنعت، با تکیه بر نیازسنجی، اولویت های پژوهشی خود را به دانشگاه پیام نور اعلام نماید.

گفتنی است که در  این تفاهم نامه به گسترش فعالیت های دانش محور و فناورانه مبتنی بر نیاز صنعت، معدن و تجارت و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های تخصصی با هدف تولید دانش فنی و تبدیل آن به فناوری روز و تجاری سازی محصولات در بخش های مرتبط تاکید شده است.

 از دیگر مواد مورد توافق دانشگاه پیام نور و وزارت صنعت در این تفاهم نامه می توان به موارد زیر اشاره کرد: ایجاد مشارکت بین صنعت و دانشگاه از طریق بسط و توسعه همکاری های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی با استفاده از تمام امکانات طرفین اعم از فنی، تولیدی، نیروی انسانی و اطلاعات، تجربه و تخصص است.

وزارت صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه پیام نور در زمینه همسوسازی پروژه ها و پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری با هدف پاسخگویی و برآورد نیازهای فناورانه بنگاه ها در حوزه صنایع پیشرفته و برنامه ها و استراتژی عملیاتی توسعه فناوری داخلی و انجام مطالعات فنی، اقتصادی و مهندسی و ایجاد زمینه های لازم جهت افزایش مقیاس (scale-up) پروژه های پژوهشی تا مرحله نیمه صنعتی و صنعتی (گروه تجاری) متعهد شدند.

از دیگر تعهدات وزارت صنعت در این تفاهم نامه، فراهم کردن بستر لازم برای حضور استادان و نخبگان دانشگاه پیام نور در مراکز پژوهشی صنعتی و معدنی و مراکز تحقیق و توسعه بنگاه های تولیدی به منظور انجام پژوهش های مشترک و گذراندن فرصت های مطالعاتی می باشد.

دانشگاه پیام نور نیز در این تفاهم نامه متعهد گردید که نسبت به قرار دادن اولویت های مورد تایید وزارت صنعت در اجرای پروژه های تحصیلات تکمیلی و همچنین همکاری در ایجاد و سازماندهی خوشه ها و شبکه های پژوهشی تخصصی در دانشگاه و مراکز و واحدهای تابعه اقدام کند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...