مرکز علمی کاربردی شهرداری‌های مشهد و پذیرش بدون کنکور دانشجو

مرکز علمی کاربردی شهرداری‌های مشهد و پذیرش بدون کنکور دانشجو

در مرکز علمی کاربردی شهرداری‌های مشهد بیش از 1000 دانشجو در مقطع کاردانی پذیرش می گردد.

ریاست موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری‌های  مشهد از پذیرش بیش از هزار دانشجو در ۱۴ رشته‌ مقطع کاردانی توسط مرکز علمی کاربردی شهرداری‌های مشهد خبر داد.

 آقای ابوالفضل بشرویی شرق بیان داشت: مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری های مشهد یکی از مراکز موسسه تحقیقات آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی و وابسته به سازمان همیاری شهرداری های استان می باشد که در راستای کمک به افزایش سطح علمی کارکنان نهادهای مختلف به ویژه شهرداری های استان، برگزاری دوره های کاردانی و کارشناسی را در رشته های مرتبط با این حوزه در دستورکار قرار داده است.

 ایشان اظهار داشتند: بر این اساس ثبت‌نام از متقاضیان دوره های کاردانی فنی و حرفه ای بدون کنکور این مرکز از طریق سایت سازمان سنجش انجام شده و تا روز بیستم بهمن ماه ادامه دارد.

 ریاست واحد علمی کاربردی شهرداری های مشهد اضافه نمود: بر اساس بررسی های به عمل آمده و نیاز شهرداری ها و نهادهای مختلف به نیروی انسانی متخصص، رشته های کاردانی مرکز علمی کاربردی شهرداری‌های مشهد به شرح ذیل می باشد: رشته های کاردانی حرفه ای حقوق، بازرگانی، تاکسیرانی، امور دهیاری ها و شوراها، امداد و نجات شهری و حسابداری، معماری داخلی، همچنین کاردانی فنی عمران در گرایش های امور پیمان ها، سازه های پیش ساخته، نقشه برداری مسیر و ترافیک شهری، شهرسازی، فناوری اطلاعات.

 آقای بشرویی شرق ظرفیت پذیرش دانشجو در  این واحد را ۱۰۵۰ نفر اعلام و عنوان نمود: علاقه‌مندان دارای مدرک دیپلم متوسطه می توانند برای ثبت‌نام در رشته‌های ارائه شده در این مرکز به سایت سازمان سنجش به آدرس داده شده  sanjesh.org  مراجعه نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...