پذیرش دانشجو در دانشگاه قم

عضو هیات موسس دانشگاه طلوع مهر دکتر سید محمد رضا حسینی از پذیرش دانشجو در دانشگاه قم در 5 رشته مقطع کارشناسی ارشد خبر داد. وی گفت که موسسه آموزش عالی طلوع مهر قم در سال آینده قرار است رشته­های مدیریت بازرگانی، مدیریت اماکن متبرکه مذهبی، حقوق ثبت و اسناد املاک، فقه و حقوق خصوصی و مهندسی آینده پزوهی در مقطع کارشناسی ارشد اضافه کند.

وی افزود که رشته مدیریت اماکن متبرکه مذهبی که قرار است در موسسه آموزش عالی طلوع مهر قم اضافه شود جایگاه بسیار خوبی در استان قم برخوردار است و تنها موسسه آموزش عالی طلوع مهر قم ارائه دهنده این دو رشته در کشور است.

وی اعلام کرد که امکانات رفاهی از جمله وام تحصیلی و امکانات ورزشی و .. با توجه به ضوابط از طریق صندوق رفاه در اختیار واجدین شرایط قرار می­گیرد.

وی گفت علاوه بر این امکانات دانشجویان ممتاز موسسه آموزش عالی طلوع مهر قم هر ترم تحصیلی از تخفیف ویژه در برابر شهریه بهره­مند خواهند شد. وی گفت که ظرفیت موسسه آموزش عالی طلوع مهر قم حدود 30 نفر می­باشد و پذیرش در رشته­های تحصیلی موسسه آموزش عالی طلوع مهر قم در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری ابرگزار می­شود. وی گفت که زمان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد از 16 تا 22 ام آذرماه سال 94 از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org برگزار می­شود و زمان کنکور سراسری آن نیز در 16 و 17 اردیبهشت­ماه سال 95 برگزار می­شود. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه : در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...