اعتبار پنج ساله ویزای روسیه برای دانشجویان ایرانی

اعتبار پنج ساله ویزای روسیه برای دانشجویان ایرانی

روسیه برای دانشجویان‌ایرانی روادید پنج‌ساله صادر می نماید.

طبق توافقات صورت گرفته میان سفارت ها و دفاتر کنسولگری ایران و روسیه، دانشجویان دو کشور از این پس تا سقف پنج سال ویزا دریافت می نمایند.

سفارت ها و دفاتر کنسولگری های ایران و روسیه در پی توافق از پیش انجام شده در مورد تسهیل امور مربوط به اخذ ویزا، روز دوشنبه اعلام نمودند که دانشجویان و دانش آموزان دو کشور از این پس می توانند از کنسولگری های طرف مقابل روادید پنج ساله دریافت نمایند.

طبق خبر منتشره، انواع روادید بلندمدت صادره ایران و روسیه برای دانشجویان به شرح ذیل است، روادید نوع یک ساله که به شرط همراه داشتن توصیه نامه صادر خواهد شد و همچنین نوع دوم ویزا که مخصوص دانشجویان و دانش آموزان صادر می گردد می تواند تا سقف پنج سال اعتبار داشته باشد.

دو کشور ایران و روسیه در تاریخ ۲۳ نوامبر سال گذشته میلادی به منظور تسهیل در شرایط صدور روادید با یکدیگر به توافق رسیدند که مفاد مورد توافق قرار بود از تاریخ ۶ فوریه سال جاری میلادی به مرحله اجرا در آید.

لازم به ذکر است که روادید نوع اول ایران و روسیه یکطرفه می باشد و روادید نوع دوم ایران و روسیه دوطرفه خواهد بود و این یعنی که دارنده ویزا می تواند به دفعات و به شرط پرداخت عوارض خروج از کشور مبدا و بدون نیاز به مراجعه مجدد به سفارت کشور مقابل، از کشور خود به سمت کشور مقصد سفر نماید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...