دوره کارشناسی دانشگاه جامع

دوره کارشناسی دانشگاه جامع

بیش از 13 هزار نفر در دوره کارشناسی دانشگاه جامع ثبت نموده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار نمود: تا صبح امروز 13 هزار و 7 نفر در دوره‌های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام نموده اند

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی از روز یکشنبه 18 بهمن ماه 94 از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده و روز شنبه 24 بهمن ماه پایان می‌یابد.

توکلی در ادامه سخنانش افزود: اطلاعیه سازمان سنجش حاوی شرایط عمومی و اختصاصی کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع و همچنین نحوه ثبت نام برای پذیرش در دوره کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع به همراه دفترچه ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده و دریافت است.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی بوده و لازم است هر داوطلب به وسلیه ‌کارت های عضو شبکه شتاب که پرداخت اینترنتی آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت 200 هزار ریال بعنوان وجه ثبت نام نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

توکلی در پایان سخنانش تاکید کرد: توصیه می‌شود پس از تکمیل فرم تقاضا نامه و دریافت کدپیگیری یک نسخه پرینت از فرم تکمیل شده و ثبت شده نزد خود نگه دارند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...