بهره برداری از دو طرح عمرانی در دانشگاه پیام نور مرکز اوز لارستان

بهره برداری از دو طرح عمرانی در دانشگاه پیام نور مرکز اوز لارستان

احمد اکبری دوشنبه در آیین بهره برداری از دو طرح عمرانی در دانشگاه پیام نور مرکز اوز لارستان در جنوب فارس گفت: در حال حاضر 800 هزار دانشجو و چهار هزار عضو هیات علمی و بالغ بر 10 هزار کارمند شاغل در دانشگاه پیام نور، این دانشگاه را به بزرگترین دانشگاه دولتی دنیا مبدل کرده است و این دانشگاه 16 واحد دانشگاهی خارج از کشور دارد.

قائم مقام دانشگاه پیام نور اضافه نمود: با توجه به درخواست های مردم و مسئولان منطقه اوز لارستان و ظرفیت های موجود برای بین المللی شدن دانشگاه پیام نور اوز، تلاش داریم که دانشجویان خارجی هم بتوانند در این دانشگاه به تحصیل مشغول شوند.

** سرانه فضای آموزشی پیام نور فارس بیش از سرانه متوسط کشور است

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس نیز افزود: دانشگاه پیام نور این استان با 47 مرکز و واحد، یکی از بزرگترین دانشگاه های پیام نور کشور است که 53 هزار دانشجو با 700 کارمند و 240 عضو هیات علمی دارد.

همچنین 150هزار مترمربع فضای آموزشی در دانشگاه پیام نور استان فارس وجود دارد و آمار سرانه فضای آموزشی این دانشگاه در استان فارس به 3.5 مترمربع رسیده که از سرانه متوسط کشوری بیشتر است.

در این مراسم خوابگاه دانشجویی شماره سه خواهران و سالن سرپوشیده ورزشی شماره دو دانشگاه پیام نور اوز لارستان به بهره برداری رسید.

با توجه به موارد ذکر شده وسعت زیربناهای آموزشی و فرهنگی دانشگاه پیام نور اوز لارستان به عنوان بزرگترین دانشگاه خیرساز کشور به 26هزار مترمربع افزایش یافت.

ساختمان خوابگاه دانشجویی شماره سه خواهران دانشگاه پیام نور اوز با زیربنای دو هزار و 200 متر مربع و با اعتبار 22 میلیارد ریال ساخته شده است.

سالن سرپوشیده ورزشی شماره دو این دانشگاه نیز به مساحت 800 مترمربع با مشارکت شماری از نیکوکاران اوز لارستان و اعتبارات دانشگاه اوز با هزینه هشت میلیارد ریال احداث شده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...