پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه بیرجند

پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه بیرجند

دانشجویان خارجی در دانشگاه بیرجند پذیرش می شوند.

رئیس دانشگاه بیرجند اظهار داشت: ورود دانشگاه بیرجند به عرصه بین المللی یکی از سیاست های کلان ماست و اکنون برای پذیرش دانشجوی خارجی آمادگی  لازم را داریم.

خلیل خلیلی در نشست شورای این دانشگاه که با حضور معاون وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار گردید، گفت: تمام همّ خود را بکار می بریم و مصرانه پیگیر بین المللی شدن دانشگاه بیرجند می باشیم و تاکنون اقدامات زیادی در این زمینه انجام شده است.

خلیلی افزود: ایجاد وب سایت انگلیسی، تهیه سایت دانشگاه به زبان عربی، چاپ دفترچه های انگلیسی، اخذ مجوز کنسولی دانشجویی، تعیین شهریه ها از جمله اقدماتی است که در این زمینه تاکنون انجام شده است.

در بحث بین المللی شدن دانشگاه بیرجند نیز فرصت های مطالعاتی با کشور آمریکا و ایتالیا مطرح شده است و همچنین تفاهم نامه هایی با دانشگاههای معتبر دنیا امضا شده است.

رئیس دانشگاه بیرجند بیان داشت: هم اکنون 67 دانشجوی افغانستانی در قالب کنکور در دانشگاه بیرجند تحصیل می کنند و امید است در سال تحصیلی جدید دانشجویان افغانستانی به شکل واقعی خارجی جذب این دانشگاه شوند.

رئیس دانشگاه بیرجند در ارتباط با ایجاد دانشگاه بیرجند اظهار نمود: همزمان با 13 خرداد 54 با ایجاد مجتمع دانشگاهی در بیرجند موافقت شد که از سال 56 در سه رشته شیمی، ریاضی و فیزیک با 120 دانشجو شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر 12 هزار دانشجو در دانشگاه بیرجند در مقاطع مختلف به تحصیل مشغول هستند و تاکنون شاهد روند رو به رشد این دانشگاه در حوزه های مختلف بوده ایم.

وی دانشگاه بیرجند را به لحاظ رتبه بندی وزارت علوم تحقیقات و فناوری جزو 20 رتبه نخست کشور دانست و افزود: ادعا داریم طی یک دوره پنج ساله به رتبه های زیر 15 رسیده و در زمره دانشگاه های برتر داخلی قرار بگیریم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...