دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج و پذیرش دوره های کارشناسی

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج و پذیرش دوره های کارشناسی

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج در دوره های کارشناسی دانشجو می پذیرد.

مشاور شهردار و سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری کرج با اعلام این خبر گفت: ثبت نام در دوره های کارشناسی فنی و حرفه ای در دانشگاه علمی کاربردی کرج آغاز شده است.

همچنین زمان ثبت نام از روز 18 بهمن ماه سال جاری لغایت 24 بهمن ذکرمی باشد و علاقمندان به شرکت در دوره کارشناسی فنی و حرفه ای می توانند برای ثبت نام به دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج مراجعه فرمایند.

دانشگاه عملی کاربردی شهرداری کرج در رشته کارشناسی حرفه ای حسابداری، حسابداری مالی دانشجو می پذیرد و پرسنل شهرداری، مناطق، سازمان ها و ادارات وابسته به شهرداری می توانند در دوره های کارشناسی دانشگاه عملی کاربردی شهرداری کرج ثبت نام نمایند.

از دیگر رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  شهرداری کرج، مهندسی فناوری حمل و نقل شهری، مهندسی فناوری عمران و ساختمان سازی اشاره کرد که در بهمن ماه جاری دانشجو پذیرش می نماید.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری کرج در خصوص محل ثبت نام دانشجویان نیز بیان داشت: متقاضیان شرکت در رشته های نامبرده برای ثبت نام می توانند به بلوار امامزاده حسن (ع)، بعد از چهارراه مصباح نرسیده به میدان استاندارد، جنب پارک اطلسی مراجعه فرمایند.

زارع در خاتمه سخنان خود افزود: متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 32812569 و 32812654 تماس حاصل فرمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...