دانشگاه یزد و تاسیس دوره دکترای جامعه‌شناسی

دانشگاه یزد و تاسیس دوره دکترای جامعه‌شناسی

دوره دکترای جامعه‌شناسی در دانشگاه یزد راه اندازی شد.

مدیر گروه جامعه‌شناسی دانشگاه یزد از موافقت شورای گسترش آموزش عالی کشور با تاسیس رشته جامعه‌شناسی در مقطع دکترا در دانشگاه یزد خبر داد.

دکتر مسعود حاجی‌زاده میمندی بیان نمود: استان یزد از شکل جامعه سنتی به سوی جامعه صنعتی در حرکت است و در این فرایند علاوه بر دستیابی به فرصت‌ها و امکانات، با چالش‌ها و آسیب‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی مواجه است، که برای کاهش این مسائل نیاز به شناخت و پژوهش‌های علمی بالاخص تحقیقات جامعه ‌شناسانه است.

دکتر مسعود حاجی‌زاده میمندی اضافه نمود:‌ دانش‌آموختگان مقطع دکترای جامعه‌شناسی می‌توانند در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای به شناخت علمی که پیش‌نیاز هرگونه سیاست‌گذاری اجتماعی و فرهنگی است، تاثیر به سزایی داشته باشند و به عملیاتی شدن ابعاد اجتماعی و فرهنگی برنامه توسعه استان شتاب بخشند.

حاجی‌زاده میمندی به تعداد واحدهای درسی این دوره اشاره نمود و گفت: دوره دکترای جامعه‌شناسی ۴۴ واحد درسی دارد که ۱۰ واحد دروس مشترک الزامی، ۱۴ واحد دروس تخصصی گرایش‌ها و ۲۰ واحد رساله است.

مدیر گروه جامعه شناسی دانشگاه یزد در نهایت خاطرنشان کرد: دانشگاه یزد از آغاز سال تحصیلی 96- 95 در دوره دکترای جامعه‌شناسی دانشجو می‌پذیرد

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...