پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه جامع همدان

پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه جامع همدان

 بیش از 11 هزار دانشجو در دانشگاه جامع همدان بدون آزمون پذیرش می شوند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان پذیرش 11 هزار و 500 دانشجو را در بهمن ماه سال جاری در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اعلام نمود.

 کیانوش بهرهی با اشاره به اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان برای نیمسال دوم سال تحصیلی 95 ـ 94 در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به پذیرش دانشجو بدون آزمون اقدام می نماید، بیان نمود: ثبت‌نام  دوره کاردانی از روز چهارشنبه 14 تا 20 بهمن انجام شد و 18 تا 24 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

وی اظهار نمود: متقاضیان باید در تاریخ نام برده جهت دریافت دفترچه راهنما به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه نموده و نسبت به ثبت‌نام اقدامات لازم را انجام دهند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان بیان نمود: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان با همکاری و نظارت مراکز آموزش علمی کاربردی بیش از 11 هزار و 500 نفر دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون و در 179 کد رشته محل برای بهمن ماه سال 94 پذیرش دارد که نسبت به پذیرش دانشگاه در بهمن ماه سال 93 بیش از 4 هزار و 800 نفر دانشجو افزایش داشته است.

رییس دانشگاه علمی کاربردی بیان نمود: در پذیرش جدید تعداد 25 کد رشته محل جدید کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در جهت گسترش کارآفرینی و اشتغالزایی دانشجویان ایجاد شده است.

بهرهی یادآور شد: داشتن مدرک کاردانی دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دارندگان مدارک بالاتر نیز می‌توانند داوطلب ثبت‌نام در این پذیرش باشند.

لازم به ذکر است که به دانش‌آموختگانی که دوره تحصیلی خود را با موفقیت به اتمام برسانند، مدرک رسمی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی اعطا می‌شود و امکان ادامه تحصیل آنها در مقاطع تحصیلی بالاتر در تمام دانشگاه‌ها وجود دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان بیان کرد: دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌توانند از وام دانشجویی صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استفاده نمایند و در طول دوره تحصیل خود، می توانند از معافیت تحصیلی نظام وظیفه نیز بهره مند شوند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...