دوره های تکمیلی مهارت در پیام نور

دوره های تکمیلی مهارت در پیام نور

دوره های تکمیلی مهارت در دانشگاه پیام نور برگزار می گردد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین اظهار داشت: در راستای ارتقاء سطح فنی و کیفی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، دوره‌های تکمیلی مهارت در دانشگاه پیام نور استان قزوین برگزار خواهد شد.

 فرهنگ میزانی  اجرای دوره های تکمیلی را در راستای رفع عدم هماهنگی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و بازار کار که سبب بروز مشکلات جدی برای جوانان شده است عنوان نمود و گفت: در همین راستا دانشگاه پیام نور استان قزوین دوره آموزشی مهارت‌های تکمیلی برای ورود به بازار کار در استان قزوین برگزار می‌نماید.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین اضافه نمود: در حال حاضر دانشجویانی که در رشته‌های تحصیلی مختلف فارغ‌التحصیل می‌شوند  برای ورود به بازار کار از مهارت لازم و‌کافی برخوردار نیستند.

وی به ویژگی‌ها و مزیت برگزاری دوره های تکمیلی مهارت در دانشگاه پیام نور استان قزوین اشاره نمود و گفت: دانشجویان علاوه بر آشنایی تئوری با دروس، دوره‌های مهارتی تکمیلی را نیز برای ورود به بازار کار سپری می نمایند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان  قزوین اظهار نمود: قزوین قطب صنعتی کشور محسوب می شود و در بخش کشاورزی نیز جایگاه مناسبی دارد، ارتباط بین بخش صنعت، کشاورزی و دانشگاه نیازمند عزم تمامی دستگاه‌ها و افراد در استان و کشور است که به برنامه‌ریزی مدون و منظم نیازمند است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...