شهریه پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش

شهریه پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش

شهریه پذیرفته شدگان آموزش و پرورش سه میلیون تومان است.

شهریه معلمان جدید استخدام،۳ میلیون تومان می باشد.

رئیس نیروی انسانی آموزش و پرورش اعلام نمود: دانشجو معلمان جدید استخدام برای برگزاری دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی باید سه میلیون تومان شهریه پرداخت نمایند،

محمدحسین سلیمی جهرمی اضافه کرد: این شهریه فقط برای هزینه کلاس‌های آموزشی یکساله آن‌هاست و هزینه های خوابگاه و غذا نیز به این شهریه اضافه خواهد شد، که ۵۰ درصد کل شهریه را آموزش و پرورش و ۵۰ درصد باقی مانده را باید دانشجومعلم گرامی پرداخت نماید.

وی تصریح نمود: اسامی 4050 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شده و پرونده ۳۰۰ نفر نیز همچنان در حال بررسی می باشد و حدود۷۰۰ نفر ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش از سهمیه 5000 نفری به دلیل کسب نکردن حداقل حد نصاب سطح علمی داوطلبان خالی مانده است.

محمدحسین سلیمی جهرمی در پاسخ به انتقاد برخی داوطلبین شرکت کننده در آزمون استخدامی به پرداخت شهریه دوره آموزشی بیان نمود: این میزان شهریه در دفترچه آزمون استخدامی اعلام شده بود و داوطلبان با اطلاع از این موضوع به شرکت در آزمون استخدامی اقدام نموده اند.

وی در ادامه افزود: پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموز‌ش و پرورش پس از گذراندن ۸۰۰ ساعت دوره آموزشی، از مهرماه ۹۵ وارد کلاس‌های درس خواهند شد.

رئیس نیروی انسانی آموزش و پرورش در پایان سخنانش تاکید نمود: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قبل از دریافت احکام استخدامی خود باید دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه ای معلمان نائل آیند وگرنه به استخدام آموزش و پرورش در نخواهند آمد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...