اعلام فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها

اعلام فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها

فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها در اسفند ۹۴ اعلام گردید.

سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمامی مشمولان خدمت فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه  94هستند را به خدمت  سربلزی فراخواند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام نمود: تمامی مشمولان فارغ التحصیل مقاطع تحصیلی مختلف شامل: دوره های کاردانی، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم اسفند ماه 1394 دریافت نموده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

طبق این گزارش، تاریخ اعزام کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که یکم اسفند ماه سال 94 بوده است، موظف هستند روزشنبه مورخ یکم اسفند ماه سال1394، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

از دیگر موارد مطرح شده در اطلاعیه اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاهی این است: آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه فرمایند.

همچنین سازمان وظیفه عمومی ناجا متذکر گردید: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب خواهد شد.

سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح نمود: کلیه مشمولان دانشگاهی می بایست اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت ، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز، مانند شناسنامه و  موارد شناسایی مشابه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه خود داشته باشند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...