پذیرش طلاب اهل سنت در دانشگاه مذاهب اسلامی با آزمون اختصاصی

پذیرش طلاب اهل سنت در دانشگاه مذاهب اسلامی با آزمون اختصاصی

آزمون اختصاصی پذیرش طلاب اهل سنت در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار می گردد.

دانشگاه مذاهب اسلامی با برگزاری آزمون اختصاصی از میان برادران و خواهران طلبه مدارس علوم دینی اهل سنت برای مقطع کارشناسی سال تحصیلی 96 – 95 دانشجو پذیرش می‌نماید.

بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، با همکاری شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از بین برادران و خواهران طلبه مدارس علوم دینی اهل سنت، دانشگاه مذاهب اسلامی در مقطع کارشناسی برای سال تحصیلی 96 – 95 در دو رشته "فقه و حقوق شافعی" و "فقه و حقوق حنفی" در شهرستان‌های سنندج، زاهدان و بندرعباس دانشجو جذب می نماید.

بر این اساس مجوز جذب و پذیرش طلاب اهل سنت برای تحصیل در مقطع کار‌شناسی رشته‌های فقه و حقوق مذاهب اسلامی از دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم صادر شده است و علاقه مندان می‌توانند با شرکت در آزمون اختصاصی پذیرش طلاب اهل سنت زیر نظر سازمان سنجش در مقطع کار‌شناسی دانشگاه مذاهب اسلامی به تحصیل بپردازند.

ثبت نام در آزمون پذیرش طلاب اهل سنت از اسفندماه 94 آغاز شده و به مدت ۲۰ روز ادامه خواهد داشت و هفته آخر اردیبهشت و یا هفته اول خرداد آزمون کتبی و اواخر خرداد یا اوایل تیر نیز آزمون شفاهی برای پذیرفته شدگان اولیه برگزار می گردد.

پذیرفته شدگان نهایی(در مجموع آزمون کتبی و شفاهی) از اول مهر ماه 1395 در مقطع کار‌شناسی دانشگاه مذاهب اسلامی در شعب سنندج، زاهدان و بندرعباس بهدتحصیل مشغول خواهند شد.

برادران و خواهران طلبه مدارس علوم دینی اهل سنت، می‌توانند به منظور ثبت نام در آزمون اختصاصی پذیرش طلاب اهل سنت به سایت رسمی دانشگاه مذاهب اسلامی به نشانی http://mazaheb.ac.ir مراجعه فرمایند.

لازم به ذکر است که جزئیات اطلاعیه دانشگاه مذاهب اسلامی درخصوص برگزاری آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو از طلاب اهل سنت و شرایط عمومی و اختصاصی از طریق سایت دانشگاه در اطلاعیه شماره دو متعاقبا اعلام می گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...