امضا تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با بانک تجارت

امضا تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با بانک تجارت

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و بانک تجارت امضا گردید.

بانک تجارت در راستای ارائه خدمات و تسهیلات بانکی و حمایت از جامعه دانشگاهی با دانشگاه پیام نور تفاهم نامه همکاری امضا نمود.

هدف از انعقاد تفاهم نامه پیام نور با بانک تجارت توسعه همکاری و ارائه خدمات بانکی به دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور اعلام شده است که به امضای محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت و علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور رسید.

به موجب این تفاهم نامه بانک تجارت با صدور انواع کارت های الکترونیکی شامل تجارت کارت جهت پرداخت حقوق پرسنل ، کارت هدیه با مبالغ مختلف ، کارت خرید به اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور خدمات مناسبی را ارایه خواهد داد.

مقدم، مدیرعامل بانک تجارت امضاء تفاهم نامه همکاری با دانشگاه پیام نور را فرصت خوبی برای ارتقای همکاری ها دانست و اظهار نمود: همکاری با دانشگاه پیام نور به بانک کمک می نماید تا به اطلاعات روز دنیا مجهز شده و از آخرین تغییرات و پیشرفت های حوزه های مختلف فناوری آگاه گردد و پیشبرد برنامه های کسب وکار خود را دانش محور سازد.

مدیرعامل بانک تجارت اضافه نمود: برای حضور موفق در بازار نیازمند اطلاعات کافی، مناسب و به روز شده می باشیم و دانشگاه ها به عنوان منابع اصلی تولید علم و تکنولوژی می توانند در راستای تحقق این مهم به بانک ها یاری رسانند.

علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور نیز از همکاری با بانک تجارت ابراز خرسندی نمود و گفت: همواره همکاری نزدیکی بین بانک تجارت و دانشگاه پیام نور وجود داشته است و امید است که با امضای این تفاهم نامه و رفع تحریم ها، سطح همکاری دانشگاه پیام نور و بانک در ابعاد بین المللی نیز گسترش یابد، چراکه این دانشگاه هم اکنون 68 واحد فعال در کشورهای مختلف دارد و امیدواریم با رفع تحریم ها بتوانیم در آینده نزدیک دسترسی اساتید و دانشجویان دانشگاه به خدمات ارزی را تسهیل نماییم.

رستمی ابوسعیدی در پایان سخنان خویش، همکاری بانک تجارت در ارائه تسهیلات به دانشجویان پیام نور را ارزشمند خواند و اظهار داشت: برای همکاری دو طرفه در فعالیت های های پژوهشی طرح های دانش بنیان آماده هستیم.

لازم به ذکر است که پیش از این نیز بانک ‌تجارت و دانشگاه پیام نور تفاهم‌نامه ای در زمینه ارایه خدمات نوین بانکی و افتتاح انواع حساب‌های ارزی و ریالی از سوی بانک برای استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور امضا نموده بودند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...