امضا تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با بانک تجارت

امضا تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با بانک تجارت

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و بانک تجارت امضا گردید.

بانک تجارت در راستای ارائه خدمات و تسهیلات بانکی و حمایت از جامعه دانشگاهی با دانشگاه پیام نور تفاهم نامه همکاری امضا نمود.

هدف از انعقاد تفاهم نامه پیام نور با بانک تجارت توسعه همکاری و ارائه خدمات بانکی به دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور اعلام شده است که به امضای محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت و علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور رسید.

به موجب این تفاهم نامه بانک تجارت با صدور انواع کارت های الکترونیکی شامل تجارت کارت جهت پرداخت حقوق پرسنل ، کارت هدیه با مبالغ مختلف ، کارت خرید به اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور خدمات مناسبی را ارایه خواهد داد.

مقدم، مدیرعامل بانک تجارت امضاء تفاهم نامه همکاری با دانشگاه پیام نور را فرصت خوبی برای ارتقای همکاری ها دانست و اظهار نمود: همکاری با دانشگاه پیام نور به بانک کمک می نماید تا به اطلاعات روز دنیا مجهز شده و از آخرین تغییرات و پیشرفت های حوزه های مختلف فناوری آگاه گردد و پیشبرد برنامه های کسب وکار خود را دانش محور سازد.

مدیرعامل بانک تجارت اضافه نمود: برای حضور موفق در بازار نیازمند اطلاعات کافی، مناسب و به روز شده می باشیم و دانشگاه ها به عنوان منابع اصلی تولید علم و تکنولوژی می توانند در راستای تحقق این مهم به بانک ها یاری رسانند.

علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور نیز از همکاری با بانک تجارت ابراز خرسندی نمود و گفت: همواره همکاری نزدیکی بین بانک تجارت و دانشگاه پیام نور وجود داشته است و امید است که با امضای این تفاهم نامه و رفع تحریم ها، سطح همکاری دانشگاه پیام نور و بانک در ابعاد بین المللی نیز گسترش یابد، چراکه این دانشگاه هم اکنون 68 واحد فعال در کشورهای مختلف دارد و امیدواریم با رفع تحریم ها بتوانیم در آینده نزدیک دسترسی اساتید و دانشجویان دانشگاه به خدمات ارزی را تسهیل نماییم.

رستمی ابوسعیدی در پایان سخنان خویش، همکاری بانک تجارت در ارائه تسهیلات به دانشجویان پیام نور را ارزشمند خواند و اظهار داشت: برای همکاری دو طرفه در فعالیت های های پژوهشی طرح های دانش بنیان آماده هستیم.

لازم به ذکر است که پیش از این نیز بانک ‌تجارت و دانشگاه پیام نور تفاهم‌نامه ای در زمینه ارایه خدمات نوین بانکی و افتتاح انواع حساب‌های ارزی و ریالی از سوی بانک برای استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور امضا نموده بودند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...