کاهش نیاز دانشگاه خوارزمی به بورسیه دانشجویان

کاهش نیاز دانشگاه خوارزمی به بورسیه دانشجویان

 افزایش فارغ التحصیلان دکتری عامل کاهش نیاز دانشگاه خوارزمی به بورسیه دانشجویان می باشد.

سرپرست دانشگاه خوارزمی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه حدود ۳۰ هزار داوطلب برای عضویت در هیئت علمی وجود دارد، دیگر دانشگاه ها به بورسیه دانشجویان نیاز کمتری دارند و این به دلیل حجم بالای فارغ التحصیلان مقطع دکتری است.

محمدعلی سبحان اللهی، سرپرست این دانشگاه در خصوص آئین نامه اختیارات بورس دانشگاه خوارزمی گفت: ما تاکنون بورس دانشجویی در داخل و خارج از کشور داشتیم و نیازهای خود را به وزارت علوم اعلام می کردیم، اما همان طور که می دانید اکنون این اختیارات به دانشگاه ها واگذار شده است.

وی در مورد تدوین آئین نامه اختیارات بورس به دانشگاه ها گفت: بحثی که مطرح می باشد نیازهای ما به بورسیه دانشجویان است که از دانشکده های مختلف نیازهای خود را به وزارت علوم اعلام می کنیم و بالطبع تعدادی از دانشجویان به عنوان دانشجوی بورسیه انتخاب خواهند شد.

سرپرست دانشگاه خوارزمی در ادامه سخنانش افزود: اغلب در رشته هایی که متقاضی استخدام کم داریم اعلام نیاز داشته ایم، وگرنه با توجه به تعداد فارغ التحصیلان در مقطع دکتری خیلی نیاز به بورس احساس نمی شود.

وی در نهایت یادآور شد: با توجه به اینکه حدود 30 هزار داوطلب برای عضویت در هیئت علمی وجود دارد دیگر دانشگاه ها به بورسیه دانشجویان نیاز کمتری دارند و این مهم ناشی از حجم بالای فارغ التحصیلان مقطع دکتری است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...