آخرین اخبار مربوط به پرونده‌ دانشجویان بورسیه‌

آخرین اخبار مربوط به پرونده‌ دانشجویان بورسیه‌

رییس دیوان عدالت اداری در تشریح آخرین وضعیت پرونده دانشجویان بورسیه اضهار نمود: اقدامات از طرف قوه قضائیه صورت خواهد گرفت اما هنوز پرونده‌های این دانشجویان از سوی وزارتخانه‌های بهداشت و علوم و آموزش عالی به رئیس دستگاه قضا ارسال نشده است.

 حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری در تشریح آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌ دانشجویان بورسیه‌، بیان نمود: رهبر معظم انقلاب مدتی پیش با ورود دستگاه قضایی به پرونده بورسیه‌ها و رسیدگی به شکایت دانشجویان بورسیه‌ای موافقت نمود و باتوجه به موافقت ایشان اختیار مسئله بورسیه از ناحیه معظم‌له به ریاست محترم قوه قضائیه داده شد.

همچنین ایشان خاطر نشان نمودند: ریاست محترم قوه قضائیه به وزارتخانه‌های بهداشت و علوم ابلاغ کرده اند که پرونده‌ دانشجویان بورسیه را به دستگاه قضا ارسال نمایند.

رئیس دیوان عدالت اداری تصریح کردند: ما همچنان منتظر هستیم که این وزارتخانه‌ها، پرونده‌های دانشجویان بورسیه را خدمت ریاست قوه قضائیه ارسال نماید تا ایشان دستور بدهند و این پرونده‌ها در یک هیئت کارشناسی بررسی شود و روی آن اقدام لازم صورت گیرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری افزود: اقدامات از ناحیه قوه قضائیه صورت گرفته، اما هنوز پرونده‌های این دانشجویان از سوی وزارتخانه‌های بهداشت و علوم و آموزش عالی به رئیس دستگاه قضا ارسال نشده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...