پذيرش دانشجو خارجی در دانشگاه پيام نور

پذيرش دانشجو خارجی در دانشگاه پيام نور

دانشگاه پيام نور از ۶۵ كشور دنيا پذيرش دانشجو خواهد داشت.

معاون آموزشي دانشگاه پيام نور كشور از پذيرش دانشجو از ۶۵ كشور دنيا در دانشگاه پيام نور خبر داد.

ساختمان اداري و آموزشي دانشگاه پيام نور خاوران به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع و با اعتباري بالغ بر يك ميليارد و ۳۰۰ ميليون تومان در دو طبقه افتتاح شده و با حضور معاون آموزشي دانشگاه پيام نور كشور آماده بهره برداري می باشد.

جناب آقای جمال زاده، معاون آموزشي دانشگاه پيام نور كشور در اين مراسم حضور خيرين در فعاليت هاي دانشگاه پيام نور را زمينه ساز رشد و توسعه بيش از پيش اين دانشگاه می دانست و از خدمات ارزنده آنان به عنوان باقيات و صالحات یاد نمود.

ایشان بیان داشتند: یكي از شاخص هاي اصلي جوامع توسعه يافته، توسعه آموزش عالي می باشد، زیرا كه توسعه آموزش عالي موجب ارتقا سطح رفاه اجتماعي و توسعه اقتصاد دانش بنيان در كشورها خواهد شد.

معاون آموزشي دانشگاه پيام نور كشور با اشاره به اینکه دانشگاه هاي امروز دنيا دانشگاه هاي نسل سوم هستند، اظهار داشت: به عنوان دانشگاه هاي كارآفرين عمل كرده و محور اصلي توسعه كشورها هستند، اين دانشگاه ها به دنبال ايده پردازي، خلاقيت و توليد و خلق ثروت از علم می باشند. دانشگاه هاي نسل سوم در توسعه اقتصادي و صنعتي كشورها نيز نقش بسیاری دارند.

آقای جمال زاده با مقايسه جمعيت دانشجويان دانشگاه ها در قبل از انقلاب و وضعيت امروز بیان نمود: امروز به بركت نظام جمهوري اسلامي چهار ميليون و ۶۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي كشور مشغول به تحصيل می باشند كه نسبت به اوايل دوره انقلاب دارای رشد ۲۵درصدي می باشد.

همچنین ایشان توسعه كيفي را سرلوحه فعاليت هاي دانشگاه پيام نور می دانست و خاطر نشان نمود: دانشگاه پيام نور، دانشگاه محرومين می باشد و كمترين شهريه را دريافت مي نماید. دانشگاه پيام نور، تنها دانشگاه نيمه حضوري و از راه دور كشور است كه به دليل آزمون محور و منبع محور بودنش دارای بيشترين آمار قبولي را در مقاطع تحصيلات تكميلي مي باشد و فارغ التحصيلان آن دارای توان علمي بالايي می باشند.

 معاون آموزشي دانشگاه پيام نور كشور يكي از سياست هاي مهم دانشگاه پيام نور را توسعه آموزش تركيبي برشمرد و در اين باره يادآور شد كه در اين دانشگاه، دروس به دو روش الكترونيكي و عادي ارائه مي شود.

آقای جمال زاده خاطر نشان کردند: هم اکنون ۲۰۰۰ دانشجوي خارجي از ۶۵ كشور در دانشگاه پيام نور مشغول به تحصيل هستند، ۶۰۰۰ دانشجوي خارجي مقيم كشور نيز در دانشگاه پيام نور در حال تحصيل مي باشند.

 ایشان توسعه رشته هاي الكترونيكي و در نتيجه پذيرش دانشجو به صورت الكترونيكي، پذيرش دانشجويان خارجي و ايجاد مراكز بين الملل در نقاط مرزي و همچنين توجه جدي به ارتقاي كيفيت آموزشي را جزو برنامه هاي اساسي و بنيادي دانشگاه پیام نور به شمار آورد.

 معاون آموزشي دانشگاه پيام نور تصریح نمود: امكان راه اندازي چند رشته در مقطع كارشناسي ارشد اين واحد دانشگاهي، با توجه به فضاهاي مناسب ايجاد شده در دانشگاه پيام نور خاوران وجود دارد.

آقای جمال زاده اظهار نمودند: تنها نباید به منابع دولتي براي توسعه دانشگاه متكي بود، در ايجاد زيرساخت ها و احداث فضاهاي مورد نياز و حتي تجهيز آزمايشگاه ها و كارگاه هاي مورد احتیاج بايد از پتانسيل هاي مردمي و مشاركت خيرين نيز استفاده نمود . 

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...