درآمدی بر معرفی موسسه ISI

درآمدی بر معرفی موسسه ISI

معرفی موسسه ISI-قسمت دوم

باید دانست که موسسه ISI یا در واقع تامسون رویترز یک ابر شرکت است. این شرکت در حال حاضر در حوزه های اقتصادی و حقوقی بسیار فعال می باشد و درصد کمی از درآمدهایش به بخش علمی اختصاص دارد. این ابر مجموعه چندین زیرمجموعه دارد که دو زیر مجموعه مهم موسسه ISI که در حوزه های علمی بسیار مشهورند عبارتند از:

معرفی وب آف نالج (WOK):

وب آف نالج (WOK) که یکی از زیرمجموعه های تامسون رویترز است و عهده دار دو وظیفه مهم می باشد، اولین و با اهمیت ترین کار وب آف نالج این است که لیست مجلات معتبر را منتشر نماید که همان مجلات ISI می باشندکه برای ارزیابی و سنجش این مجلات معتبر چند فاکتور مهم وجود دارد که تشریح خواهند شد. دومین وظیفه مهم وب آف نالج، تهیه ضریب اثر است که همان گزارش استنادی مجلات می باشد.

معرفی وب آف ساینس (WOS):

وب آف ساینس (WOS) نیز قسمتی از شبکه تامسون رویترز است که به نوعی داخل و بطن WOK می باشد و زیر مجموعه آن محسوب می گردد. WOS خود شامل پنج دیتابیس بزرگ یا پایگاه داده است که از این پنج دیتابیس دو مورد به کنفرانس ها مربوط می شود.

وب آف ساینس در حدود 45 زبان مختلف دنیا را تحت پوشش دارد و دوازده هزار مجله با بالاترین ضریب اثر را پوشش می دهد و چنانچه مقاله ای دارای متن کامل باشد با آن لینک می شود.

گفتنی است که پوشش WOS برای علوم از سال 1900 به بعد و پوشش WOS برای علوم اجتماعی از سال 1956 به بعد و پوشش WOS برای هنر و علوم انسانی از سال 1975 به بعد بوده است.

ادامه دارد...

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...