موسسات لغو مجوز شده اعزام دانشجو به خارج

موسسات لغو مجوز شده اعزام دانشجو به خارج

سازمان امور دانشجویان فهرست موسسات لغو مجوز شده اعزام دانشجو را اعلام نمود.

کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو به خارج سازمان امور دانشجویان وزارت علوم طبق آخرین به روز رسانی، فهرست ۵۱ موسسه لغو مجوز شده اعزام دانشجو را اعلام نمود.

کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو به خارج که مجموعه‌ای تحت نظارت معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان محسوب می شود، در آخرین به روز رسانی موسسات اعزام دانشجو به خارج ، فهرست جدید موسسات لغو مجوز شده اعزام دانشجو را منتشر نمود.

لازم به ذکر است که لغو مجوز این قبیل موسسات به دلیل خارج از چارچوب بودن فعالیت این موسسات با توجه به ضوابط و مقررات در خصوص اعزام دانشجو از قبیل مشاوره، عقد قرار داد و سایر موارد بوده است.

پرواضح است که تمام متقاضیان ادامه تحصیل خارج از کشور باید نسبت به اقدامات این موسسات دقت نظر لازم را  داشته باشند و پس از تاریخ لغو مجوز، در صورت عقد قرار داد در راستای پیگیری شکایت احتمالی خویش لازم است که از طریق مراجع قضایی اقدامات لازم را انجام دهند.

در نهایت یادآور می شود: کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو به خارج در جدیدترین لیست خود اسامی ۵۱  موسسه لغو مجوز شده اعزام دانشجو را منتشر نموده است که لازم به ذکر است تاریخ لغو مجوز موارد ملغی را  از بهمن سال ۸۵ تا دی سال ۹۴ را در بر می گیرد. 

همچنین، در صورتیکه این موسسات شرایط اعزام دانشجو به خارج را طبق قانون احراز نمایند می توانند نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...