زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 95

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 95 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 95 هفته آینده می باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سال 95 را اواسط هفته آینده اعلام نمود.

حسین توکلی در این رابطه بیان داشت: برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵، تعداد ۱۵۸ هزارو ۹۴ داوطلب ثبت نام نموده اند که از این تعداد، ۶۷ هزار و ۳۸۲ نفر داوطلب زن و ۹۰ هزار و ۷۱۲ نفر داوطلب مرد می باشند.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه نمود: به بیان بهتر ۴۶.۶۲ درصد داوطلبان را زنان و ۵۷.۳۸ درصد داوطلبان را مردان تشکیل داده اند.

وی اضافه نمود: از تعداد ۱۵۸ هزار و ۹۴ داوطلبی که ثبت نام نموده اند، ۸۰۲۰ هزار و ۶۱۲ نفر در گروه علوم پایه، هزار و ۵۱۵ نفر در گروه علوم انسانی،۱۱ هزار و ۸۵۴ نفر در گروه علوم کشاورزی و منابع طبیعی،  ۳۱ هزار و ۸۰۱ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۷ هزار و۴۹۷  نفر در گروه هنر، ۴ هزار و ۳۹۸ نفر در گروه زبان و یک هزار و ۴۱۷ نفر در گروه دامپزشکی شرکت نموده اند.

همچنین آمار داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵، نسبت به آمار داوطلبان سال ۹۴، تعداد ۴۳ هزار و ۵۶۶ داوطلب و نسبت به آمار داوطلبان سال ۹۳، تعداد ۸۲ هزار و ۲۹۷ داوطلب کاهش داشته است.

وی در مورد کارت ورود به جلسه دکتری 95 گفت: کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای مربوط از روز سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده خواهد شد و داوطلبان ضرورت دارد بر اساس اطلاعیه این سازمان درتاریخ مربوط، به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و ضمن مشاهده کارت ورود به جلسه خود از آن و برگ راهنما پرینت تهیه نمایند. 

گفتنی است که براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ در روز جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ در ۵۴ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...