ممانعت از عزیمت دانشجویان پزشکی به دانشگاه‌های بی‌کیفیت خارج

ممانعت از عزیمت دانشجویان پزشکی به دانشگاه‌های بی‌کیفیت خارج

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از تدوین برنامه‌هایی در راستای ممانعت از عزیمت دانشجویان پزشکی به دانشگاه‌های بی‌کیفیت خارج از کشور خبر داد.

علی جعفریان، رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار دشت: در حال فراهم کردن زیرساخت هایی هستیم که دانشجویان پزشکی کمتر به خارج از کشور و دانشگاه‌های بی‌کیفیت سفر کنند و همانطور که معاون وزیر بهداشت بیان کرد هندوستان از دانشجویان پزشکی ایران درآمد میلیاردی کسب می کند که بعضا بی کیفیت نیز می باشند.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی، تقریبا دیگر بورس تحصیلی مستقیم ندارد، ولی وزارت بهداشت دارای بورس محدودی است، که البته باید بورسیه دانشجویان کنترل شده و متناسب با نیاز نیرو صورت بگیرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از امضای پنجاه تفاهم‌نامه با دانشگاه‌هایی از آمریکای شمالی، خاور دور و دانشگاه‌های منطقه خبر داد و بیان  اشت: تقریبا با همه کشورهای صاحب نام تفاهم‌نامه امضا نموده‌ایم، البته پیش از این نیز تفاهم نامه‌هایی داشته ایم، اما خیلی از این‌ها بخاطر محدودیت‌های دیپلماتیکی، عملیاتی نمی‌شد، اخیرا هم در سفری که به سوییس داشتم، با دو دانشگاه مطرح سوییس تفاهم نامه امضا شد، گفتنی است که با بعضی از دانشگاه‌ها در آمریکا، انگلستان، آلمان و ژاپن ارتباط علمی داریم.

وی آمار دانشجویان خارجی دانشگاه علوم پزشکی تهران را ۳۸۰ نفر عنوان کرد و افزود: مقرر بوده است که طی مدت ۵ سال به هزار دانشجو برسیم که تاکنون دو سال گذشته و تا سال ۹۷ باید به جذب هزار دانشجوی خارجی رسیده باشیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...