نخستین مرکز مشاوره دانشجویی پیام نور تهران

نخستین مرکز مشاوره دانشجویی پیام نور تهران

نخستین مرکز مشاوره دانشجویی پیام نور تهران راه‌اندازی شد.

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر گفت: نخستین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشجویی با مجوز سازمان نظام روانشناسی در دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب راه اندازی گردید.

محمداورکی با اعلام این مطلب افزود: هدف از راه اندازی مرکز مشاوره دانشجویی پیام نور ، ارتقاء سطح سلامت روان دانشجویان، کارکنان و پیشگیری اولیه از آسیب های روانی - اجتماعی و بالابردن سطح آرامش و نشاط در افراد، خانواده و جامعه می باشد.

وی تصریح نمود: در آینده ای نزدیک راه اندازی مراکز مشاوره در سایر استان ها را با همکاری سازمان نظام روانشناسی شاهد خواخیم بود که ایجاد استقلال و  در آمدزایی از اهم اهداف این طرح است.

دانشگاه پیام نور تهران بالغ بر 300 عضو علمی رشته روانشناسی دارد که مرکز مشاوره مذکور با  دارا ظرفیت و بستر مناسب، می تواند  خدمات مشاوره ای را به افراد غیر دانشجو ارائه نماید که خود گامی در جهت درآمدزایی پیام نور محسوب می شود.

وی از روسای استان ها و مراکز استانی دانشگاه پیام نور در خواست نمود که واحدهایی که دارای ظرفیت راه اندازی مرکز مشاوره می باشند تقاضای خود را از طریق معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی به اداره کل امور دانشجویان ارسال نموده تا مقدمات اخذ مجوز از سازمان نظام روانشناسی فراهم آید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...