تاسیس رشته کارشناسی ارشد زبان شناسی در پیام نور چناران

تاسیس رشته کارشناسی ارشد زبان شناسی در پیام نور چناران

در دانشگاه پیام نور چناران رشته ارشد زبان شناسی راه اندازی شد.

ریاست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: در جهت حمایت از زبان فارسی و زبان شناسی بر اساس تصویب وزارت علوم از سال آینده در دانشگاه پیام نور واحد چناران دانشجوی ارشد زبان شناسی پذیرفته خواهند شد.

آقای محمد علی داوریار در سومین همایش ملی زبان شناسی و آموزش زبان فارسی که به میزبانی دانشگاه پیام نور مشهد یازدهم و دوازدهم اسفندماه جاری در مشهد برگزار خواهد شد عنوان کرد: برای دانشگاه پیام نور خراسان رضوی به عنوان بزرگترین دانشگاه از لحاظ تعداد و وسعت دانشجو جای افتخار خواهد داشت که میزبانی این همایش مهم و تاثیر گذار را  بر عهده بگیرید.

ایشان خاطر نشان کردند: برگزاری این همایش به همت و تلاش همکاران ما از گروه ادبیات فارسی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد و نیز با همکاری دانشگاه فرهنگیان و فردوسی مشهد صورت گرفته است.

آقای محمد علی داوریار در ادامه سخنانش به سخنرانی سخنرانان مطرح در سومین همایش ملی زبان شناسی و آموزش زبان فارسی اشاره نمود و عنوان داشت: آقای حداد عادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی ایران، نجفی، معاون فرهنگی وزارت علوم و رستمی، رئیس دانشگاه پیام نور در این همایش حضور داشته و از سخنرانی آنان بهره مند می شویم.

ریاست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی به جمعیت 15 هزار نفری دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز مشهد اشاره نمود و خاطر نشان کرد: ما در دانشگاه پیام نور مرکز مشهد در رشته زبان فارسی سال‌ها است که دانشجو می‌پذیریم و اکنون حدود 500 دانشجو در این رشته یعنی زبان فارسی داریم.

ایشان به فعالیت 100 دانشجوی زبان شناسی در دانشگاه پیام نور مرکز مشهد اشاره داشت و اظهار نمود: به منظور حمایت از زبان فارسی و زبان شناسی بر اساس تصویب وزارت خانه از سال آینده در دانشگاه پیام نور واحد چناران دانشجوی ارشد زبان شناسی  می پذیریم.

آقای محمد علی داوریار ساختار آموزشی دانشگاه پیام نور را موجب رشد علمی دانشجویان این دانشگاه در مقاطع بالاتر خواند و بیان کرد: در دانشگاه پیام نور تدریس با شخص دیگری است، سئوالات از تهران و به صورت پلمپ شده و توسط اشخاص دیگری ارائه  خواهند شد و تصحیح برگه‌های امتحانی نیز بر عهده شخص دیگری است که مجموع این پروسه دانشجو را به تلاش بیشتر سوق خواهد داد.

ایشان در پایان سخنان خود از ایجاد دپارتمان زبان شناسی در مرکز بین المللی در مشهد به میزبانی دانشگاه پیام نور خبر داده و یادآور این امر شدند که: در تدارک تاسیس این مرکز هستیم تا در دپارتمان آموزش زبان فارسی و زبان شناسی به اهمیت شناخت و فهم زبان فارسی تاکید بیشتر و بسزایی داشته باشیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...