سهم دانشگاه های برتر از تولیدات علمی کشور

سهم دانشگاه های برتر از تولیدات علمی کشور

70 درصد تولیدات علمی کشور توسط 10 دانشگاه برتر تولید می گردد.

رئیس دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، در حال حاضر 1.6 تولیدات علمی جهان در اختیار اساتید و محققان ایران می باشد و بر همین اساس نیز 70 درصد تولیدات علمی کشورمان را 10 دانشگاه برتر تولید می‌نمایند.

پورمحمدی در چهارمین کنگره بین‌المللی اتوماسیون صنعت برق، بر اینکه صنعت برق یکی از صنایع کلیدی و مهم است که سایر صنایع هرکدام به طریقی به طور مستقیم یا غیرمستقیم وابسته به این صنعت هستند تاکید نمود و بیان نمود: در حال حاضر اکثر قریب به اتفاق دیگر صنایع برای توسعه و پیشرفت شان به این صنعت مادر نیازمند هستند و با توجه به اهمیت این موضوع، در چند دهه اخیر، به برکت انقلاب اسلامی، صنعت برق در کشورمان متحول گردیده است.

پورمحمدی اظهار نمود: هر چه در صنعت برق سرمایه‌گذاری شود، ضروری است، خوشبختانه در حال حاضر ، بسترهای لازم برای توسعه و پیشرفت بیشتر و همه جانبه این صنعت به کمک محققان و کارکنان این حوزه در کشورمان فراهم آمده است و با برگزاری چنین همایش‌ها و کنگره‌هایی می‌توان به اهداف متعالی این صنعت کمک شایانی نمود.

رئیس دانشگاه تبریز در بخش دیگر از سخنان خود به گسترش همکاری مشترک بین صنعت و دانشگاه اشاره نمود و اضافه کرد: با تکیه بر این موارد در صورتی به موفقیت خواهیم رسید که گفتمان علم و فناوری را به گفتمان غالب در جامعه مبدل کنیم، چراکه یکی از این راه‌های تاثیرگذار در این مورد، برگزاری همایش‌های مشترک بین دانشگاه و صنایع مختلف می باشد.

وی در نهایت مجددا یادآور شد: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، در حال حاضر 1.6 تولیدات علمی جهان در اختیار اساتید و محققان ایران می باشد و نیز 70 درصد تولیدات علمی کشورمان را 10 دانشگاه برتر ایران تولید می‌نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...