جذب سرباز طلاب در آموزش و پرورش

جذب سرباز طلاب در آموزش و پرورش

طرح جذب سرباز طلاب در آموزش و پرورش تصویب گردید.

مشاور وزیر و رئیس دبیرخانه همکاری حوزه های علمیه با آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: طرح بکارگیری سرباز طلاب در آموزش و پرورش مصوب شده است.

حجت الاسلام مجتبی ملکی درباره روند جذب سرباز طلاب در آموزش و پرورش بیان نمود: طلابی که مایل به این همکاری باشند می توانند پس از مصاحبه، دوره سربازی خود را در آموزش و پرورش بگذرانند، از این طریق نیازهای آموزش و پرورش در زمینه کمبود امامان جماعت در مدارس نیز مرتفع می گردد، همچنین هفته آینده طی جلسه ای چگونگی اجرای طرح جذب سرباز طلابان داوطلب در آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

وی افزود: دبیرخانه تاکنون همکاری مطلوبی با حوزه های علمیه کشور داشته است و آموزش و پرورش در جذب نیروی رسمی ضوابطی دارد و بایستی برای بکارگیری افراد مراحل قانونی طی و آزمون هایی برگزار گردد، بنابراین طرح سرباز طلبه بهترین فرصت برای پاسخگویی به نیازها در این عرصه محسوب می شود.

حجت الاسلام مجتبی ملکی ادامه داد: آموزش و پرورش آمادگی دارد تا سه برابر روحانی موجود برای ادای نماز جماعت در مدارس از حوزه های علمیه جذب نماید و تاکنون برای اینکه مدارس معطل برگزاری نمازهای جماعت نماند از مربی و معلمان برجسته و یا اینکه دانش آموزان برتر مورد قبول دانش آموزان استفاده می شده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...