آمار سالانه فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های پیام نور فارس

آمار سالانه فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های پیام نور فارس

آمار سالانه فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های پیام نور فارس اعلام شد.

سالانه حدود ۱۰ هزار نفر از دانشگاه‌های پیام نور فارس فارغ‌التحصیل می‌گردند.

رئیس دانشگاه پیام‌ نور فارس با اعلام این خبر گفت: اکثر جمعیت دانشگاه پیام نور فارس را دانشجویان رشته‌های پایه علوم انسانی تشکیل می‌دهند و سالانه ۱۰ هزار نفر از دانشگاه‌های پیام نور استان فارغ‌التحصیل می‌گردند.

عبدالرسول قرائتی اظهار نمود: سالانه بیش از هفتاد و چهار هزار نفر دانشجو در دانشگاه پیام نور استان فارس به تحصیل می‌پردازند که سالانه  حدود10هزار نفر از این تعداد فارغ‌التحصیل می‌گردند و این  امر نشان دهنده پایین بودن مبلغ تحصیل در این دانشگاه است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: اهتمام به توسعه دانشگاه های نسل سوم و افزایش سهم تحقیق و پژوهش های کاربردی سبب کاهش مشکلات جامعه خواهد شد، اما امروزه توجه به این امر خطیر در بین دانشجویان کمتر مشاهده می‌شود، بنابراین مهم است که متولیان امر و خانواده‌ها باید فرزندانشان را از سنین کودکی تشویق نموده تا در مقطع دانشگاه به عنوان یک مطالبه از سوی دانشجویان مطرح شود.

رئیس دانشگاه پیام‌ نور استان فارس به اینکه برخی از دانشجویان پژوهش و تحقیق در موضوعات علمی را اولویت نمی‌دانند اشاره نمود و بیان کرد: معضل مدرک‌گرایی در جامعه همه‌گیر شده است و یکی از دلایل آن حمایت‌نشدن از پایان‌نامه‌های علمی دانشجویان در جامعه می باشد.

همچنین وی در نهایت هدف از پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه پیام نور چنین بیان کرد: توسعه آموزش عالی در مناطق محروم و شکستن سد کنکور یکی از اهداف مهم دانشگاه پیام نور بوده و این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه‌های غیردولتی کمترین هزینه شهریه را از دانشجویان دریافت می‌دارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...