دوره آموزش معلمی و روش‌های گذراندن آن

دوره آموزش معلمی و روش‌های گذراندن آن

جابه جایی پذیرفته شدگان در دوره های آموزشی معلمی  میسر شده است.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان به سه روش برای گذراندن دوره آموزشی پذیرفته ‌شدگان در آزمون استخدامی اشاره نمود و بیان کرد:‌ پذیرفته شدگان گرامی می‌توانند درخواست انتقال به پردیس دانشگاهی نزدیک‌تر به محل زندگی خود را ارائه نمایند.

نعمت الله موسی پور گفت: پذیرفته ‌شدگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش می توانند درخواست انتقال خود را برای حضور در دوره‌های آموزش معلمی در مرکزی که به شهر محل سکونتشان نزدیکتر است ارائه نمایند.

وی اضافه نمود: توزیع پذیرفته‌شدگان در سطح کشور بسیار وسیع می باشد، و علت اینکه در بسیاری از استان‌ها کلاس برگزار  نشده است به حد نصاب نرسیدن تعداد پذیرفته شدگان در این مناطق است، در نتیجه با ادغام کلاس ها، برای هر چند استان در یک مرکز دانشگاهی فرهنگیان کلاس منعقد گردید، بنابراین فردی که ساکن غرب استان یزد است و برای دوره آموزشی باید به کرمان برود اما فکر میکند که استان اصفهان به او نزدیکتر می باشد، می‌تواند درخواست انتقال به استان اصفهان را بدهد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد: انتقال پذیرفته‌شدگان تنها با موافقت پردیس‌های دانشگاهی مبدا و مقصد امکان پذیر می باشد، لازم به ذکر است که این امکان برای پذیرفته‌شدگان تنها برای گذراندن دروس مشترک در استان خود می باشد و سایر دروس تخصصی را باید در پردیس دانشگاهی پذیرفته شده بگذرانند.

لازم به ذکر است که دوره‌های آموزشی در 8 استان برای خانم‌ها و 14 استان برای آقایان برگزار می‌گردد و این امکان برای پذیرفته شدگان وجود دارد که به صورت تک درس در استانی که به محل زندگی آنها نزدیکتر است مهمان شوند همچنین در برخی از استان‌ها مانند تهران با مهمانسراهای آموزش و پرورش مذاکره انجام شده که با تخفیف و نرخ کم داوطلبان به ویژه خانم‌ها را پذیرش نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...