توافق نامه همکاری دانشگاه زنجان و شرکت IMRSN فرانسه

توافق نامه همکاری دانشگاه زنجان و شرکت IMRSN فرانسه

چند توافق نامه همکاری بین دانشگاه زنجان و شرکت IMRSN فرانسه منعقد شد.

با حضور دکتر پییر پولوتو، چند توافق نامه همکاری بین دانشگاه زنجان و شرکت IMRSN فرانسه منعقد شد.

به دنبال تفاهم‌نامه همکاری علمی بین‌المللی دانشگاه زنجان و شرکت مهندسی رانش زمین و مخاطرات طبیعی فرانسه (IMRSN)، دکتر پییر پولوتو (Dr. Pierre Plotto) رئیس این موسسه در دانشگاه زنجان حضور به هم رسانید و با مسئولین دانشگاه زنجان دیدار نموده و به گفت و گو پرداخت.

در طی جلسات مشترکی که با حضور روسا و مدیران دانشگاه زنجان و دکتر پولوتو رئیس شرکت IMRSN صورت پذیرفت، طرفین بر انجام پژوهش‌های مشترک در جهت مسائل کشور، گسترش دانش علمی، حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی در این زمینه و انعقاد قرارداد پژوهشی تاکید کردند.

در این دیدار دکتر پوتولو به بازگویی تجارب کشور فرانسه در مورد ارتباط بین دانشگاه و نیازهای صنعت و تغییرات آن در دهه‌های گذشته پرداخت و ابراز تمایل و امیدواری نمود که در ایجاد ارتباط بین دانشگاه‌های فرانسوی و دانشگاه زنجان تلاش های لازم صورت بگیرد.

در ادامه این سفر دکتر پوتولو از معادن و راه‌های استان زنجان بازدید به عمل آورد و آمادگی شرکت خود را در جهت مطالعه و ارائه پروژه‌هایی جهت مدیریت مخاطرات طبیعی، معادن و زمین شناسی اعلام کرد.

دکتر جمشیدی رئیس دانشگاه زنجان نیز بر ضرورت این همکاری در راستای گسترش دانش علمی از طریق هم‌افزایی ارتباط دانشی بومی کشور و دانش این موسسه بین‌المللی تاکید نمود و ابراز امیدواری نمود که استادان و دانشجویان و فارغ التحصیلان بتوانند در این پروژه ها به طور فعال مشارکت داشته باشند.

گفتنی است که قرار بر این شد که توافق‌نامه‌هایی در راستای تعامل بین دانشجویان، استادان، دانشگاه و شرکت بین‌المللی IMSRN جهت تعریف و اجرای پروژه‌های پژوهشی و فناوری بین‌المللی در آینده منعقد شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...